Make a

Reservation

Reserve by Phone

Akşam yemeği için rezervasyon alıyoruz. Rezervasyon yaptırmak için bizi +90 (0212) 245 1696 numaralı telefondan 09:00-19:00 arası arayabilirsiniz.

We take reservations for  dinner. To make a reservation, please call us at +90 (212) 245 1696 between 9am-7pm.

Private Dining & Events

Etkinliğiniz veya kutlamanız ne olursa olsun, özel gününüzü gerçekten unutulmaz kılmak için buradayız.    8-12 kişilik kutlamalar için şömine kenarı özel bir masamız vardır.

Whatever your event or celebration, we are here to make your special day a truly memorable one.  For parties of 8-12 we have the fireplace table which is available for private.

 

 

 

 

 

The private

indoor

Pepo’s un 25 misafir kapasiteli, özel ”The Indoor Room”     salonunda;toplantılar,doğum günleri ve diğer günler için     organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Pepo’s 25 seat room, “The  Indoor Room” a semi- of private room,  is available for meetings, birthdays and other occasions.

Seat up to 25 guests

 

 

 

 

 

The dining

Casual

75 kişilik oturma kapasitesi ile tüm gün yemek ve içecek deneyiminizin yanı sıra 100 kişiye kadar olan kokteyl davetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Seat up to 75 guests or a standing reception of 100 guests. .

Seat up to 75 guests

 

 

 

 
    ınformatıon for covıd-19

    covid-19 pandemi salgına karşı Sağlık Bakanlığı ve Turizm bakanlığının tebliğ ettiği tüm dezenfektan ve gerekli hijyen kuralları, işletmemizde büyük bir hassasiyetle sertifikalı firmalar tarafından yapılarak,belediye ekipleri tarafından da denetime tabii tutularak,siz değerli misafirlerimiz için sağlıklı alan sunulmuştur.

    All disinfectants and necessary hygiene rules, which are communicated by the Ministry of Health and the Ministry of Tourism against the covid-19 pandemic epidemic, are made by certified companies with great sensitivity in our business, and a healthy area is provided for you, our esteemed guests.